| Nome da marca: | YINHUASHENG |
| Número do modelo: | EA48 107 |
| MOQ: | 1 unidade |
| Preço: | Negociável |
| Condições de pagamento: | L/C,T/T |
| Capacidade de abastecimento: | 1000 |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Part Number | EA48 107 |
| Product Type | Refrigerated Truck Hose |
| Inner Diameter (ID) | 10.7 ± 0.3 mm |
| Outer Diameter (OD) | 18.8 ± 0.5 mm |
| Wall Thickness | 4.00 mm |
| Max Wall Thickness Difference | 0.4 mm |
| Working Pressure | 3.5 MPa |
| Minimum Burst Pressure | 18.0 MPa |
| Fabric Layer | 1 Layer |
| Minimum Bend Radius | 75 mm |
| Weight | 209 g/m |
| Refrigerant | R404a |
| Working Temperature | -40℃ ~ +140℃ |
| Material | High-quality synthetic rubber + 1-layer fabric reinforcement |
| Application | Refrigerated truck cooling systems, cold chain transport |